projektowanie ogrodów.

Proces projektowania przestrzeni na zewnątrz nieruchomości odbywa się kilkoma drogami. Po wcześniejszej wizji lokalnej lub poprzez drogę elektroniczną podajemy orientacyjną wstępną wycenę projektu zieleni. Klient ma do wyboru dwie opcje projektu

Projekt zagospodarowania przestrzeni w formie projektu 2D

 

Pierwsza opcja to kompleksowy projekt zakładający planszę nasadzeń roślinnych, planszę nawierzchni ogrodowych z wymiarowaniem, tabele i opis jak również rysunki techniczne małej architektury ogrodowej oraz opis techniczny.

Projekt 2d wzbogacony o wizualizacje fotorealistyczne 3D

 

Druga opcja to wszystko to, co oferuje opcja pierwsza plus fotorealistyczne wizualizacje danego ogrodu czy przestrzeni.

proces projektowania ogrodów.

Wizja lokalna u Klienta na posesji

 

Klient dostarcza wszystkie potrzebne plany i projekty, które ułatwią sam proces inwentaryzacji przestrzeni. Na wizji lokalnej zbieramy wszystkie dane od Inwestora jego preferencje i wyobrażenia na temat danej przestrzeni.

Projektowanie w naszym biurze

 

Po naniesieniu stałych elementów, które znajdują się na działce jak dom, garaż, budynki gospodarcze czy ciągi pieszo jezdne, ustalamy plan funkcjonalny ogrodu, który wysyłamy Klientowi. Po akceptacji planu funkcjonalnego przystępujemy do projektowania właściwego ogrodu. Nanosimy rabaty, elementy małej architektury ogrodowej, projektujemy roślinność.
W zależności od opcji, którą Klient wybierze przystępujemy do tworzenia wizualizacji 3D.

Istnieje również możliwość stworzenia projektu aranżacji nawierzchni z kostki brukowej, uwzględniającej sposób położenia kostki kolorystykę, projekt tarasów, schodów, donic czy murków oporowych.

Projekt na odległość

 

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, wzbogaciliśmy ofertę o usługę projektu na odległość. Istnieje możliwość zarówno przygotowania projektu wnętrza lub ogrodu zlokalizowanego w dowolnym miejscu w kraju lub za granicą dla inwestora przebywającego poza granicami kraju.
Usługa projektowania wnętrz na odległość skierowana jest do osób, które:
-posiadają nieruchomość w Polsce w znacznej odległości od Olsztyna
-posiadają nieruchomość za granicą,
-posiadają nieruchomość na terenie Olsztyna i okolic, lecz nie mogą brać udziału w spotkaniach, by na bieżąco śledzić proces prac w obrębie inwestycji.
Wszelkie konsultacje kwestii dotyczących standardowego procesu projektowego odbywają się drogą mailową oraz telefoniczną. Kompletny zestaw dokumentów projektowych przesyłamy Klientowi pocztą bądź za pośrednictwem kuriera.

projektowanie nawierzchni.

Nasza firma wykonuje również projekty aranżacji nawierzchni. Projekty uwzględniają rodzaje kostki, połączenia kolorystyczne. Stopnie, donice, tarasy itp. Oto przykłady niektórych z nich.

CHCESZ ZAMÓWIĆ PROJEKT?

 

zostaw wiadomość.